نتایج جستجو برای عبارت :

و نعلم انک یضیق صدرک بما یقولون

هیچی نمیدونم.
توی یه قطارم
از پنجره بیرونو نگاه میکنم
هوا تاریکه
همه چیز مدام عوض میشه
نمیدونم چیکار باید کرد...
هر از چند گاهی یه حرفی ، یه نوشته ای یه جایی میبینم، یادم میفته که سوار قطارم اصلا...
کس دیگه ای راه میبرتش...
ریل یه ور دیگه میره...
کاش میفهمیدیم خدا چقدر دوسمون داره :)
هیچی نمیدونم.
توی یه قطارم
از پنجره بیرونو نگاه میکنم
هوا تاریکه
همه چیز مدام عوض میشه
نمیدونم چیکار باید کرد...
هر از چند گاهی یه حرفی ، یه نوشته ای یه جایی میبینم، یادم میفته که سوار قطارم اصلا...
کس دیگه ای راه میبرتش...
ریل یه ور دیگه میره...
کاش میفهمیدیم خدا چقدر دوسمون داره :)
تفسیر آیه ۷۴ سوره الفرقان (به روایت اهل تسنن)
حاکم حسکانی از علمای اهل تسنن روایت کرده است:
۵۷۶- فرات قال: حدّثنی علیّ بن حمدون قال: حدّثنا علیّ بن محمّد بن مروان قال: علیّ بن یزید، عن جریر، عن عبد اللّه بن وهب، عن أبی هارون عن أبی سعید فی قوله تعالى: هب لنا الآیة- قال: [قال] النّبیّ صلى الله علیه وآله قلت: یا جبرئیل من أزواجنا؟ قال: خدیجة. قال: و [من] ذرّیّاتنا قال: فاطمة. و «قرّة أعین» قال: الحسن و الحسین. قال: و اجعلنا للمتّقین إماما قال: علیّ علیه ا
هجران رفیق بخت زبون کسی مباد
خصمی چنین دلیر به خون کسی مباد
یارب حریف گرم کنی همچو آرزو
گرم اختلاط داغ درون کسی مباد
این شعله‌های ظاهر و باطن گداز هجر
پیراهن درون و برون کسی مباد
آن گریه‌های شوق که غلتید کوه از و
سیل بنای صبر و سکون کسی مباد
سد بند شوق پاره کند زور آرزو
یارب که بخت شور و جنون کسی مباد
نعلم به نام جملهٔ اجزا در آتش است
جادوی او به فکر فسون کسی مباد
وحشی هزار بادیه دورم ز کعبه کرد
این بخت بد که راهنمون کسی مباد
وحشی
بسم الله القاصم الجبارین

این روزها که روزهای سخت داغداری برای از دست دادن سردار عزیزمان بود، خاطرات تلخ و شیرین زیادی به همراه داشت.از شهادت حاج قاسم عزیزمان که رفتنش دنیایی را تکان داد و داغ بزرگی را بر دل رهبر عزیزمان گذاشت تا جایی که با سوزدل و آه و اشک گفت: "اللهم انا لا نعلم منه و الا خیرا" و اشک میلیونها مسلمان و دوست و دشمن را جاری کرد گرفته، تا سیلی سخت و کوبنده ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عزیزمان به فرماندهی امام خامنه ای بر صورت
بسم الله القاصم الجبارین

این روزها که روزهای سخت داغداری برای از دست دادن سردار عزیزمان بود، خاطرات تلخ و شیرین زیادی به همراه داشت.از شهادت حاج قاسم عزیزمان که رفتنش دنیایی را تکان داد و داغ بزرگی را بر دل رهبر عزیزمان گذاشت تا جایی که با سوزدل و آه و اشک گفت: "اللهم انا لا نعلم منه و الا خیرا" و اشک میلیونها مسلمان و دوست و دشمن را جاری کرد گرفته، تا سیلی سخت و کوبنده ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عزیزمان به فرماندهی امام خامنه ای بر صورت

برای دفع دشمن: الخافض هر روز 481 بار((53))
بسم الله الرحمن الرحیم
61=جهت ایمنی از مضرات: اصلوها الیوم بما کنتم تکفرون
62= جهت شفای اسهال: الیوم تختم و علی افواههم وتکلمنا ایدیهم و تشهدارجلهم بما کانوا یکسبون
63= جهت شفای سینه پهلو : ولو نشا ء لطمسنا علی اعینهم فاستبقوا الصراط فانی یبصرون
64= جهت دفع وسوسه شیطان: ولو نشاء لمسخنا هم علی مکانتهم فما استطاعوا مضیا ولا یرجعون
65= برای شفای قی یا قولنج
بسم الله القاصم الجبارین

این روزها که روزهای سخت داغداری برای از دست دادن سردار عزیزمان بود، خاطرات تلخ و شیرین زیادی به همراه داشت.از شهادت حاج قاسم عزیزمان که رفتنش دنیایی را تکان داد و داغ بزرگی را بر دل رهبر عزیزمان گذاشت تا جایی که با سوزدل و آه و اشک گفت: "اللهم انا لا نعلم منه و الا خیرا" و اشک میلیونها مسلمان و دوست و دشمن را جاری کرد؛ گرفته تا سیلی سخت و کوبنده ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عزیزمان به فرماندهی امام خامنه ای بر صورت
بسم الله القاصم الجبارین

این روزها که روزهای سخت داغداری برای از دست دادن سردار عزیزمان بود، خاطرات تلخ و شیرین زیادی به همراه داشت.از شهادت حاج قاسم عزیزمان که رفتنش دنیایی را تکان داد و داغ بزرگی را بر دل رهبر عزیزمان گذاشت تا جایی که با سوزدل و آه و اشک گفت: "اللهم انا لا نعلم منه و الا خیرا" و اشک میلیونها مسلمان و دوست و دشمن را جاری کرد؛ گرفته تا سیلی سخت و کوبنده ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عزیزمان به فرماندهی امام خامنه ای بر صورت
رسواسازی معاویه در سرزمین منا و استناد به حدیث غدیر توسط امام حسین علیه السلام
علامه امینی رضوان الله علیه در کتاب شریف الغدیر می‌نویسد:
ذكر التابعی الكبیر أبو صادق سلیم بن قیس الهلالی فی كتابه جملا ضافیة حول شدة نكیر معاویة بن أبی سفیان على شیعة أمیر المؤمنین علیه السلام وموالیه بعد شهادته ثم قال. فلما كان قبل موت معاویة بسنتین حج الحسین بن علی علیهما السلام ، وعبد الله بن عباس ، وعبد الله بن جعفر ، فجمع الحسین بنی هاشم رجالهم ونسائهم ومو
ما معنى البصیرة فی المفهوم الدینی؟ 
الامام الخامنایی: البصیرة والاخلاص والعمل وفق المتطلبات هی معاییر الحرکة التعبویة
البصیرة الحسینیة فی کلام القائد
السید القائد: الإمام الحسین هو حامل لواء البصیرة والصمود
صناعة البصیرة - السید القائد علی الخامنئی 
1:43

البصیرة-السید القائد علی الخامنئی(دام ظله) 
1:06

سلااااااام سلااااااام سلااااااااام سلااااااام خوبید؟ منم خوبم! جونم براتون بگه که اومدم از اعجاز یه سری از سوره های قرآن برای افزایش رزق و روزی و مال و ثروت بگم و برم که اگه دوست داشتید بخونید و اعجازشو به چشم خودتون تو زندگیتون ببینید یکی از این سوره ها سوره واقعه است که انقدر تاثیر داره که خیلیها سوره رزق و روزی و ثروت بهش می گن بعضی ها هم بهش سوره معجزه می گن چون انقدرررررررررر که برای هر امری(چه مادی و چه معنوی) که آدم بخونه تاثیر داره و خ
تقاطع بزرگمهر و وصال، لای فشردگی آدم‌ هایی که همه زورشان را زده اند تا در دانشگاه تهران به وصال سردار برسند و به در بسته جمعیت خورده اند، ایستاده‌ام. مُکبر بانگ "الصلاه الصلاه" سر می‌ دهد. صدای هق‌ هق زن جوانی با صدای حزین قرائت نماز میت عجین شده است. انگار همه منتظر بهانه‌ اند تا بغض‌ شان را فریاد کنند. صدای رهبر که می‌ لرزد بغض‌ها منفجر می‌ شود. «اللهم إنا لا نعلم منه إلا خیراً» سه بار تکرار می‌ شود؛ نماز آیت ا... گلپایگانی بر پیکر خمینی ک
ولأن فلسطین هی أم البدایات والنهایات وفی اجواء ذکرى العودة نظم ملتقى الألوان الفنی وملتقى طیف مهرجان فلسطین الدولی الخامس للثقافة والفنون بعنوان “على طریق القدس” برعایة عضو کتلة الوفاء للمقاومة النائب ایهاب حمادة وبلدیة برج البراجنة بالتعاون مع الحملة العالمیة للعودة ومرکز رواسی-فلسطین .
البدایة کانت مع النشیدین اللبنانی والفلسطینی ومن ثم کان التقدیم للحکواتیة سارة قصیر حیث القت على الحضور بعض الحکایات المرتبطة بالمناسبة .
کلمة بل

تا نزدیک ظهر دنبال کار بانکی بودم. فرصتی که دست داد رفتم سراغ تلگرام. دیدم از آی دی سید علی حسینی ایمنی پیامی برایم ارسال شده. نوشته شده بود: حال آقای حسینی خوب نیست. در آی سی یو بستری است. برایش دعا کنید.
زنگ زدم به شماره همراهش. گفتم لابد خانمش یا بچه ها گوشی را بر می دارند. مردی بود که گفت باجناق سید علی هستم. خبر تلخی داشت. سید علی ساعتی قبل بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد. گفتند مراسم تشییع و تدفین هم نداریم.
رحمت الله ع
ما معنى البصیرة فی المفهوم الدینی؟ 
الامام الخامنایی: البصیرة والاخلاص والعمل وفق المتطلبات هی معاییر الحرکة التعبویة
التمهید للظهور یحتاج الى صبر على حد البصیرة وبصیرة على حد الصبر
البصیرة الحسینیة فی کلام القائد
 بناهیان :البصیرة السیاسیة هی ما ینجی سفینة الثورة الإسلامیة من العواصف
السید القائد: الإمام الحسین هو حامل لواء البصیرة والصمود
صناعة البصیرة - السید القائد علی الخامنئی 
1:43

البصیرة-السید القائد علی الخامنئی(دام ظله) 
1:
در
تمام 114 سورۀ قرآن کریم آیاتی دربارۀ عظمت قرآن این سرچشمۀ همۀ علوم و
کتاب اخلاق و عرفان و فقه و قرآن آمده است که خیلی از آیات چند بار تکرار
شده است و تکرار آیه نشانۀ اهمیت آن است اما برای رعایت اختصار در این بخش
به همین چند آیه اکتفا می کنیم .   1- « ذلک االکتاب لا ریب فیه هدی للمتقین » (بقره ،1) ؛ این کتابی است که شکی آن نیست و راهنمای متقین است .
  2- « و ان کنتم فی ریب مما نزلنا علی
عبدنا فاتو بسورة من مثله وادعو شهداءکم من دون الله ان کنتم صادقی
قرآن از قول خود قرآن
در تمام 114 سورۀ قرآن کریم آیاتی دربارۀ عظمت قرآن این سرچشمۀ همۀ علوم و کتاب اخلاق و عرفان و فقه و قرآن آمده است که خیلی از آیات چند بار تکرار شده است و تکرار آیه نشانۀ اهمیت آن است اما برای رعایت اختصار در این بخش به همین چند آیه اکتفا می کنیم .   1- « ذلک االکتاب لا ریب فیه هدی للمتقین » (بقره ،1) ؛ این کتابی است که شکی آن نیست و راهنمای متقین است .
  2- « و ان کنتم فی ریب مما نزلنا علی عبدنا فاتو بسورة من مثله وادعو شهداءکم من دون

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها